Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
idiotka napisał:
Pani Magdo, może jeszcze loda mu strzelisz...
buuaaahahahahaahahaaaa - moze to bybyło bardziej skutecznym lobbingiem niz dawanie jakiś smierdzacych wiechci - ale cóz Bukietowa to Bukietowa - a wazon był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO przegrało wybory na Lubelszczyznie więc co ich sie czepiacie ,byli na 3-cim miejscu.Teraz na kolanka i do kaczorka prosić o drogę przeciez na jego PiS oddaliście najwiece głosów.Ja na miejscu ministra kazałbym zwinąc asfalt do lublina żeby nikt nie mógł dojechac do tego ciemnogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img13.imageshack.us/img13/6320/zukw.jpg POwiedzcie dlaczego ten Żuk tak sie uśmiecha. Załatwił coś dla lubelszczyzny? Chyba raczej załatwił lubelszczyznę jak z tą cukrownią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
er napisał:
PO przegrało wybory na Lubelszczyznie więc co ich sie czepiacie ,byli na 3-cim miejscu.Teraz na kolanka i do kaczorka prosić o drogę przeciez na jego PiS oddaliście najwiece głosów.Ja na miejscu ministra kazałbym zwinąc asfalt do lublina żeby nikt nie mógł dojechac do tego ciemnogrodu.
Tak jest niech przyjeżdżają do Nas na WSCHÓD . Mają najbliżej , bliżej niż do Krakowa, Warszawy , czy Olsztyna Śmiało LUBLYNIANIE dawac do wielkiego wuja na Kresy ... No chyba , że troche poczekacie i sami Was zabierzemy . Bo coś w Polsce to Was nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
er napisał:
PO przegrało wybory na Lubelszczyznie więc co ich sie czepiacie ,byli na 3-cim miejscu.Teraz na kolanka i do kaczorka prosić o drogę przeciez na jego PiS oddaliście najwiece głosów.Ja na miejscu ministra kazałbym zwinąc asfalt do lublina żeby nikt nie mógł dojechac do tego ciemnogrodu. [/quote] ale ty jesteś ciemny...pewnie wyborca PEŁO. LUBELSZCZYZNA PŁACI TAKIE SAME PODATKI JAK INNI, WIĘC POWINNIŚMY DOSTAWAĆ RÓWNIEŻ TYLE SAMO CO INNI. A DLA tWOJEJ WIADOMOŚCI ŻUK JEST Z PO. OGARNIJ SIE TYPIE BO AŻ MI CIE SZKODA. MASZ TU OSIĄGNIĘCIA TUSKA, KTOŚ NAPISAL WCZEŚNIEJ:[quote name='MIRO' timestamp='1294853764' post='421565'] a co było 3 lata temu? DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY Polska zasługuje na cud gospodarczy : 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy (NIE ZROBIONE) 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty (NIE ZROBIONE) 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic (NIE ZROBIONE) 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ (NIE ZROBIONE) 5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych (NIE ZROBIONE) 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. (NIE ZROBIONE)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golibroda z Abramowic napisał:
http://img13.imageshack.us/img13/6320/zukw.jpg POwiedzcie dlaczego ten Żuk tak sie uśmiecha. Załatwił coś dla lubelszczyzny? Chyba raczej załatwił lubelszczyznę jak z tą cukrownią
samochody żuk nie boją się złych dróg. zapomnijcie o remontach nawierzchni:):) Już żuk dopilnuje abyśmy pozostali dziurą na mapie POlski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel stalin napisał:
Tak jest niech przyjeżdżają do Nas na WSCHÓD . Mają najbliżej , bliżej niż do Krakowa, Warszawy , czy Olsztyna Śmiało LUBLYNIANIE dawac do wielkiego wuja na Kresy ... No chyba , że troche poczekacie i sami Was zabierzemy . Bo coś w Polsce to Was nie widzę
ehh. a może właśnie batiuszka Łukaszenka powinien pierd.. pięścią w stół i upomnieć się o to co mu się należy i przejąc lubelskie? odpadł by region który ciągnie w dół wszystkie statystyki w kraju a i pewnie szybciej by jakąś tranzytówkę im wyrychtował..może to niegłupie:) ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ede napisał:
Mam propozycję: 1. Zalóżmy konsorcjum! 2. Wszyscy Lublinianie będą jego członkami. 3. Studenci (przejezdni) w libczbie ok 100 tyś również. 4. Niech każdy wpłaci rocznie 100 zł. 5. Kasa przeznaczona będzie TYLKO na remonty ulic, dziur itd. 6. Miasto dokłada połowę zebranej kwoty. Tzn. przedstawiamy ilośc zebranej kasy, a miasto ma dołożyć dokładnie tyle samo, podwajając kwote. 7. NAJPIERW MOŻEMY ZBUDOWAC OBWODNICE! WALIĆ RZĄD!!!! 8. Oczami wyobrżni do 2015 roku mamy wszytskie ulice połatane, nowe w planach, obwodnice.. 9. KAŻDY TIR, POLSKI, ZAGRANICZNY, BUSY itd... WNOSZĄ OPŁATY ZA PRZEJAZD!! 10.Auta osobowe mieszakańców Lublina, oraz województwa Lubelskiego nie płacą (posiadają KOD, IDENTYFIKATOR, lub inne stosowne oznaczenia na pojeżdzie, do uzgodnienia). Zaznaczam że KAŻDY mieszkaniec ma WIECZNĄ możliwośc przejazdu za DARMO! 11.Pieniądze z opłat pójdą na ZWROT!!!! Pieniędzy dla mieszkańców!!! (sposób oddawania do wyboru! i do uzgodnienia). 12. PO ZWROCIE INWESTYCJI, PIENIADZE PRZEZNACZONE BĘDĄ NA WYPŁATE JUŻ ZAROBIONYCH PIENIĘDZY! 13. WSZYSCY SA ZADOWOLENI, KIEROWCY, MIESZKAŃCY, PRZEJEZDNI! NIE MUSIMY SIE NIKOGO PROSIĆ! P.S Drogę będzie budowała firma Lubelska, a dokładnie to nowa w której zatrudni się bezrobotnych, przeszkoli i do pracy. A jak nie, to inna zewnętrzna ale z zapisem zatrudnienia wszystkich nadających sie bezrobotnych do pracy przy budowie, naprawach itd. P.S Chętnie zapisze się do jakiejś organizacji, partii czy czego kolwiek, która będzie miała pomysły (nawet i moje może głupie),wspierała, inicjatywy rozbudowujace nasze miasto. Kontakt do mnie: edede557788@gmail.com Będziemy się oglądali na wawe i na innych to napewno sie nic nie uda. Jak samo nie weźmiemy sprawy w swoje ręce.
Weź się zamknij z tym idiotycznym pomysłem odnośnie studentów !!!! Ja w tym dziadostwie siedzę już trzeci rok niestety . Płacę wam Lublynianie na stancję , dorabiam MPK, i wszystkie Wasze sklepiki !!! Czego jeszcze K**WA chcecie??? Żebym zdawał sobie sprawę , że się pakuję w takie dziadostwo to za cholerę by mnie tu nie było . Cieszcie się , że są tacy jak ja,bo gdyby nie studenci to plajta totalna byłaby w Waszej wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janosik napisał:
to klep swoje owieczki po zadzie a jak chcesz coś napisać o poważnych sprawach to poproś tatę o pomoc góralku.
Tata umarł 30 lat temu a klepnac to cie moge i twego tate tez.Chopocku zes w noska dawno kierpcem nie dostał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studencie, sam sie zamknij. Jesteś chyba wystarczająco głupim studenciną twierdząc że MUSISZ siedziec w tym bagnie. 1.Jest tam wyraźnie napisane że i TY platfusie bedziesz jezdzil po lublinie za friko. 2. Ach chyba ze tak, faktycznie jesteś z innej wielkiej wsi i tylko studiujesz tu dlatego ze uczelni nie ma u ciebie. 3.I nie obliczyles że po zwrocie inwestycji, bedziesz zarabial na tej drodze. 4. co ty studiujesz?! ogarnij sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Weź się zamknij z tym idiotycznym pomysłem odnośnie studentów !!!! Ja w tym dziadostwie siedzę już trzeci rok niestety . Płacę wam Lublynianie na stancję , dorabiam MPK, i wszystkie Wasze sklepiki !!! Czego jeszcze K**WA chcecie??? Żebym zdawał sobie sprawę , że się pakuję w takie dziadostwo to za cholerę by mnie tu nie było . Cieszcie się , że są tacy jak ja,bo gdyby nie studenci to plajta totalna byłaby w Waszej wsi
Studencie, możesz wyjechać. Będzie o jednego wykształciuszka mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
spadówa pisojadzie walony do torunia jak sie nie podoba. Żuk rządzi niecaly miesiąc a wy juz obrażacie. precz z moherami. wynocha z tego miasta pisotumany, tak nie możecie znieść, ze mamy w końcu KOMPENENTNEGO PREZYDENTA, doktora ekonomii, który ma znajomości i doświadczenie? jak nie umiecie pomóc nie przeszkadzajcie
Rafał ty naiwny deb***u...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Przyłączam sie do przeprosin za zmarnowany głos w poprzednich wyborach.
nie przyjete musi was spotkac kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu gadu gadu ale i tak ja i większość lublinian MA TO W du***. Pomyślcie po co tu w ogóle o tym piszecie?! Kogo to obchodzi?! Rząd co ma zrobić to i tak zrobi..Od 89r. nie można się odbić od dna a dług Gierka w porównaniu do teraz to pikuś. A ile zrobiono za Gierka a ile Teraz? Puknijcie się w czoło i zobaczcie w historii czy pokojowe rozwiązania (bez wcześniejszej rewolty) coś przyniosły. Wystarczy tego pier***enia ode mnie i od was. Na razie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bw napisał:
Studencie, możesz wyjechać. Będzie o jednego wykształciuszka mniej.
ta? mamy wyjechać? a dlaczego lubelskie uczelnie reklamuja sie w rzeszowie, kielcach, bialymstoku aby studiować w Lublinie? Widze, ze jestes za tepy, zeby pojąć, ze studenci to żyla zlota dla miasta, bo na każdego studenta uczelnia otrzymuje kase z ministerstwa, a sam student je, żyje, mieszka i PŁACI W LUBLINIE, więc jest to dla was czysty zysk. ale jak dalej bedzie tutaj takie dziadostwo nikt tu nie przyjedzie studiować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan student napisał:
ta? mamy wyjechać? a dlaczego lubelskie uczelnie reklamuja sie w rzeszowie, kielcach, bialymstoku aby studiować w Lublinie? Widze, ze jestes za tepy, zeby pojąć, ze studenci to żyla zlota dla miasta, bo na każdego studenta uczelnia otrzymuje kase z ministerstwa, a sam student je, żyje, mieszka i PŁACI W LUBLINIE, więc jest to dla was czysty zysk. ale jak dalej bedzie tutaj takie dziadostwo nikt tu nie przyjedzie studiować
Tak, jak napisałem: możesz śmiało wyjechać. Zabierz ze sobą ten swój/nasz zysk i zjeżdżaj stąd! Żadna strata. Przy okazji naucz się pisać po polsku, "żyło złota".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Powiem tak jak to mówił pewien znany elektryk wysokich napięć z kartonową reklamą na plecach: "OSZUKALI MNIE BANDA ZŁODZIEI POLSKICH DYCYDENTÓW K...WA !!!" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bw napisał:
Tak, jak napisałem: możesz śmiało wyjechać. Zabierz ze sobą ten swój/nasz zysk i zjeżdżaj stąd! Żadna strata. Przy okazji naucz się pisać po polsku, "żyło złota".
Baranie pie***ny , to nie ja pisałem , tylko inny kolega siętu wypowiada. Powiedzcie mi dziadowscy Lublynianie po jaki H... mi Wasze drogi !!! Ja się tu przyjechałem tylko kształcic , a nie zostanę tu nawet gdyby mnie wołami trzymali ( tylko to tutaj macie !! ). Zostawię Wam trochę złotówek i wypier***m do siebie . Tam chociaż robotę za słuszne pieniądze dostanę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Jan Student napisał:
Baranie pie***ny , to nie ja pisałem , tylko inny kolega siętu wypowiada. Powiedzcie mi dziadowscy Lublynianie po jaki H... mi Wasze drogi !!! Ja się tu przyjechałem tylko kształcic , a nie zostanę tu nawet gdyby mnie wołami trzymali ( tylko to tutaj macie !! ). Zostawię Wam trochę złotówek i wypier***m do siebie . Tam chociaż robotę za słuszne pieniądze dostanę .
krótko i na temat - brak studentów -lublin robi się drugim parczewiem , nic innego w tym grajdole nie ma....no corekt zostają jeszcze emeryci w beretach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ede napisał:
Studencie, sam sie zamknij. Jesteś chyba wystarczająco głupim studenciną twierdząc że MUSISZ siedziec w tym bagnie. 1.Jest tam wyraźnie napisane że i TY platfusie bedziesz jezdzil po lublinie za friko. 2. Ach chyba ze tak, faktycznie jesteś z innej wielkiej wsi i tylko studiujesz tu dlatego ze uczelni nie ma u ciebie. 3.I nie obliczyles że po zwrocie inwestycji, bedziesz zarabial na tej drodze. 4. co ty studiujesz?! ogarnij sie.
Przepraszam wcześniejszy post miał byc dedykowny temu deb**wi. Studiuję na medycznym kolego i wybrałem Lublin tylko z przypadku ( niestety ). Jestem z bardzo dużej wsi wieśniaku pier***ny ( nawet nie wyobrażasz sobie z jak dużej ). Wywieś transparent w centrum:" NIE CHCEMY WAS STUDENCI !!! WYP*****LAC Z TĄD , SAMI SOBIE DAMY RADĘ " Sądzę , że za pewien czas do kotła nie miał byś co włożyc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...